طول عمر لمینیت دندان چقدر است؟
در بیشتر موارد افراد سوال میکنند که ممکن است لمینت از دندان جدا شود و یا در مرور زمان پوسیده شود که باید گفت طبق تجربه در دندانپزشکی در سعادت آباد ثابت شده در صورتی که لمینیت دندان به درستی نصب شود و طراحی دقیقی داشته باشد هیچوقت از دندان جدا نمیشود.
دندانی که روی آن لمینیت دندان انجام شده به همان اندازه پوسیده میشود که دندان طبیعی میپوسد و به همان اندازه که به دندان طبیعی اهمیت بهداشتی داده میشود باید به دندان لمینیت شده نیز توجه کرد تا سالم مانده وزیبایی خود را از دست ندهد.
لمینیت دندان به عنوان پوششی است که فقط روی دندان را در بر گرفته و در صورت عدم رعایت بهداشت، باعث ایجاد پلاک میکروبی در آن شده و پوسیده میگردد و باید آن را از پشت ترمیم کرد .
در برخی افراد پوسیدگی دندان های جلویی قبلا اتفاق افتاده است و اگر روی دندان های جلویی لمینیت دندان انجام شود باعث کم کردن میزان پوسیدگی دندان شده و با استفاده از مسواک زدن و نخ دندان کشیدن از پوسیدگی های بیشتر پیشگیری کرد.
لمینیت دندان در واقع به منظور ایجاد دندان هایی زیبا و خوش فرم به کار گرفته می شود. افراد زیادی هستند که آرزوی داشتن یک لبخند زیبا به واسطه داشتن دندان هایی بد شکل و رنگ برایشان تبدیل به یک افسانه شده است. با پیشرفت روز افزون علم پزشکی خوشبختانه در زمینه دندانپزشکی نیز تغییر و تحولات زیادی انجام شده و امروزه با معجزه ای به نام لمینیت دندان شما براحتی می توانید دندان هایی زیبا و خوش فرم و خوش رنگ را تجربه نمایید و لبخندی فراموش نشدنی داشته باشید.